Анна Ткаченко і Дмитро Жук

Анна Ткаченко – Head of Strategy and Business Development, Head of Digital of 1+1 media
Дмитро Жук – Керівник управління веб-проектів

 


Анна Ткаченко працює в 1+1 медіа на посаді директора по стратегії і розвитку групи та директора діджитал напрямку з жовтня 2016 року. Із 2010 по 2016 обіймала посаду директора з персоналу.

У 2016 році здобула ступінь Executive Master of Business Administration в Мадриді, IE Business School. Анна сертифікований коуч-консультант в організації, отримала диплом Wiesbaden Academy of Positive Psychotherapy (WAPP, Німеччина) в 2010 р.

Раніше обіймала посаду керівника групи «Тренінгів, Лідерства та Організаційного розвитку» в телекомунікаційній компанії Nokia Siemens Networks, де відповідала за розробку та впровадження проектів на території Північної Європи (18 країн).

У 2013 році за ініціативи та розробки Анни запущено освітній проект компанії 1+1 медіа «Вища школа Media&Production», який в перший рік роботи став прибутковим.


Дмитро Жук – працює в компанії з 2008 року, колишній ІТ-шник, керував технічною підтримкою в групі 1+1 медіа, свою кар’єру починав з впровадження web-ITSM платформ і високонавантажених ERP систем.

До команди управління веб-проектів Дмитро приєднався у 2014 році та до недавнього часу обіймав посаду менеджера проектів за напрямком нативної мобільної та Smart TV розробки. Має глибокий досвід в проектуванні складних контентних проектів.

У 2015 та 2016 рр. був технічним директором найбільшого хакатону України Media Hack Weekend.

Нещодавно, Дмитро очолив управління веб-проектів і займається технічним розвитком digital проектів групи 1+1 медіа.


Тема: “Outsource очима клієнта: переваги, недоліки та ризики”

Тези:
– Підводні камені при співробітництві медіа enterprise і outsource компаній:
– Чому у замовника завищені вимоги;
– Чому так важко працювати з великим ентерпрайзом;
– Bad stories & bad experience;
– Як аутсорс компаніям всього цього уникнути і вибудувати довгострокові відносини.


back to top