Олексій Даців

 

Chief Business Development Officer, SoftServe Smart Solutions


Олексій має більш ніж 10-річний досвід у здійсненні продаж та розвитку бізнесу. Його обов’язки включають у себе створення стратегії розвитку бізнесу, освоєння нових ринків, управління всіма аспектами продаж та залучення нових клієнтів. До роботи у компанії СофтСерв Олексій працював генеральним директором у компаніях “Авто-Драйв” та “Трансфер-Авто”, розвинувши бізнес з нуля до 22-ох представництв в Україні по моделі франчайзингу.


Тема доповіді: Продаж продуктових рішень на рівні top execs
Тези доповіді:
Одним з найбільших викликів у продажах є вихід на того, хто приймає кінцеве рішення. Чим вище ви заходите в організації, тим більша ймовірність потрапити саме на таку людину. Найвищий рівень – top execs, керівники С-рівня. Поряд з багатьма потенційними вигодами, які отримуються від продажі безпосередньо керівникам C-рівня, виникають також додаткові виклики: робота з top execs вимагає іншої стратегії, ніж продаж будь-кому іншому з цієї ж компанії.

Яка специфіка продаж на рівні top execs? Які аспекти потрібно врахувати для досягнення успіху? Особливо коли мова іде про продаж продуктових рішень та ще й для великих інтернаціональних компаній.

back to top